Dnes je pátek 29. května 2020, svátek má Maxmilián a Maxim, zítra Ferdinand

Měna
zákazník nepřihlášený | registrace | přihlásit se

Úvod / Katalog zboží / Matrace a rošty / Latexové / Kristýna Natural:

Kristýna Natural

Matrace s jednostranným zónovým tvarováním a zpevněnými kraji vykazující vynikající stabilitu a vhodnost i pro těžší hmotnostní kategorie.

Kvalitní a vysoce propracovaná latexová matrace s 5 anatomickými zónami. Nezvykle pružné jádro, které poskytuje odpovídající úroveň podpory pro rozdílné křivky lidského těla. Matrace s jednostranným zónovým tvarováním a zpevněnými kraji vykazující vynikající stabilitu a vhodnost i pro těžší hmotnostní kategorie. Ideální materiál pro uživatele pečující o své zdraví, hledající tělesnou a duševní rovnováhu – potřebný odpočinek a regeneraci po celodenním shonu. Dle přání lze zvolit antibakteriální nebo naturální variantu jádra ze 100% přírodního kaučuku. Matrace umožňuje oboustranné použití a splňuje velmi vysoké nároky na nosnost. Díky dobrým ortopedickým vlastnostem je vhodná pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

Výška v potahu: cca 16 cm


Naše cena:od 8 490 Kč do 16 981 Kč
Běžná cena:od 8 845 Kč do 17 690 Kč
Ušetříte:od 355 Kč do 710 Kč
Záruka:24 měsíců

Barevná provedení

židle série RAYA

Židle série Raya jsou vyrobeny pro maximální pohodlí. 
Ergonomický design, výškově nastavitelné područky, opěrák zad a sedák, který lze nastavit i do hloubky. 
Vše je spojeno synchronní mechanikou a dohromady vytváří takzvané “dynamické sezení” splňující očekávání lidí, kteří u svých pracovních stolů tráví více jak deset hodin denně. 


>>>

Sphere card
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere card.