Dnes je úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota a Zoe, zítra Státní svátek

Měna
zákazník nepřihlášený | registrace | přihlásit se

Úvod / Reklamační řád:

Reklamační řád

 1. Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od vybraného přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození při přepravě. Pokud ano, pak je povinen dále zkontrolovat jestli opravdu došlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně infomovat jak přepravce, tak prodávajícího nejpozději však do dvou pracovních dnů od převzetí zboží.
 2. Vznikne-li na zboží dodaném internetovým obchodem MACH-interiéry reklamovatelná vada, může kupující uplatnit reklamaci písemně nebo e-mailem.
 3. Písemné oznámení o zjištěných závadách uplatňuje kupující na adrese:
  MACH-interiéry, Livornská 423, 10900 Praha 10
  nebo na e-mailové adrese: obchod@mach-interiery.cz. Oznámení o závadách musí obsahovat: jméno kupujícího, adresu, e-mail /je-li k dispozici/, číslo objednávky, podrobný popis závady a popis toho jak závada vznikla.
 4. Do třech pracovních dnů po obdržení oznámení o závadách podle bodu 1 a 2 tohoto reklamačního řádu prodávající informuje kupujícího o následném postupu v závislosti na druhu zboží, především o tom, kam má kupující vadné zboží doručit /sídlo prodávajícího, autorizovaný servis apod/.
 5. Pro úspěšné vyřízení reklamace je nutné, aby kupující byl schopen předložit fakturu, záruční list apod.
 6. V závislosti na druhu vad a za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy, zejména pak zákonem č. 40/1964 Sb., občanským zákoníkem a zákonem č. 513/1991 Sb., obchodním zákoníkem, ve znění pozdějších změn a doplnění, má kupující možnost se domáhat zejména, aby vadné zboží bylo opraveno nebo vyměněno za zboží nové, popřípadě může od kupní smlouvy odstoupit a požadovat vrácení kupní ceny.
 7. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

židle série RAYA

Židle série Raya jsou vyrobeny pro maximální pohodlí. 
Ergonomický design, výškově nastavitelné područky, opěrák zad a sedák, který lze nastavit i do hloubky. 
Vše je spojeno synchronní mechanikou a dohromady vytváří takzvané “dynamické sezení” splňující očekávání lidí, kteří u svých pracovních stolů tráví více jak deset hodin denně. 


>>>

Sphere card
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere card.